Vážení zákazníci, z důvodu inventury ve skladu nebudeme dne 2. 12. 2021 expedovat žádné objednávky a také nebudou umožněny osobní odběry.
Děkujeme za pochopení.
+420 533 555 301 (Po-Pá 8:00-16:00)
Země doručení

Skleníky

Zahradní skleníky z polykarbonátu

Chcete si na zahradě vypěstovat čerstvé bylinky a zeleninu? Pak možná zvažujete koupi polykarbonátového skleníku nebo pařeniště, které ochrání rostliny před nepříznivým počasím, dlouho vydrží a vyžadují jen minimální údržbu.

Skleníky z polykarbonátu ocení všichni pěstitelé, kteří si chtějí ušetřit čas, námahu a finance. Skleníky se vyrábí z dutinkového polykarbonátu s výbornými termoizolačními vlastnosti: udržuje tak optimální prostředí pro růst rostlin. Zároveň odolává silnému větru, krupobití nebo UV záření.

Konstrukce z pozinkovaných nebo hliníkových profilů zajišťují vysokou stabilitu. Díky použitému materiálu skleníky nežloutnou ani nekřehnou. Jejich stavba je rychlá a jednoduchá.

Montáž polykarbonátového skleníku zvládnete bez cizí pomoci. A nepotřebujete podezdívku – díky fixačním kotvám můžete skleníky zapustit přímo do země. Přepravu skleníků mají na starost výhradně zkušení řidiči. Máte tak jistotu, že k vám dodané zboží dorazí v pořádku a bez poškození.

Počet produktů: 68
Hotline Potřebujete poradit s výběrem zboží nebo objednávkou?
+420 533 555 301 info@geomall.cz V pracovních dnech od 8:00 do 16:00