+420 533 555 301 (Po-Pá 8:00-16:00)
Země doručení

Zahradní obrubníky

Zahradní obrubníky okolo venkovního chodníčku

Zahradní obrubníky a trávníkové obruby nebo plůtky jsou vhodné k oddělení travnaté plochy od záhonů a chodníčků. Snadno se s nimi manipuluje a jsou dobře tvarovatelné, dle potřeb aplikace. V naší nabídce najdete obrubníky z plastu, oceli a přírodních materiálů jako jsou bambusové plůtky a plůtky z vrbového proutí.

Plastový obrubník zabraňuje prorůstání trávy kořenovým systémem i těch rostlin, které se množí oddenky. Díky své tvarovatelnosti lemuje jakýkoli záhonek a bez problému se přizpůsobí nerovnostem terénu.

Záhonový ocelový obrubník je galvanicky pokovený plechový obrubník, se kterým lze snadno manipulovat. Je vysoce odolný a k aplikaci není potřeba žádných kotevních prvků.

Palisádové obrubníky spolehlivě oddělí trávu nebo mulčovací kůru od stezek, cestiček nebo okrasné výsadby. Stylový design v imitaci přírodního kamene nebo ratanu navíc příjemně oživí a doplní pečlivě udržované záhony.

Plůtek z bambusu je skvělé řešení do zahrad, kterým chceme zanechat přírodní či exotický ráz. Oproti plůtku z vrbového proutí jsou trvanlivější a odolnější vůči většímu zatížení.

Počet produktů: 12
Hotline Potřebujete poradit s výběrem zboží nebo objednávkou?
+420 533 555 301 info@geomall.cz V pracovních dnech od 8:00 do 16:00