+420 533 555 301 (Po-Pá 8:00-16:00)
Země doručení

Barevná plexiskla

Barevná plexisklo jako obklad interiéru

Plastová skla (plexiskla) se vyrábějí z nejrůznějších typů druhů plastových výrobních surovin (akrylát, polystyrol, polykakarbonát a PVC). Plexisklo můžete snadno využít pro řadu funkčních aplikací, ale také jen pro dekorační účely.

Plexisklo v provedení tuhé fólie ocení zahrádkáři i domácí kutilové při zasklívání zahradních domků, skleníků, pařenišť a dalších mnoha produktů domácího kutilství a zlatých českých ručiček. Barevná plexiskla pomohou dotvořit nevšední dojem z vašeho interiéru, proto jsou často využívána bytovými architekty.

Při výběru plastového skla (plexiskla) je potřeba zvážit jeho vlastnosti i účel použití. Pro lepší orientaci vám poslouží následující popis.

Akrylát

Akrylátové sklo triviálně nazývané jako plexisklo. Jedná se o oboustranně UV odolný a oděruvzdorný materiál, vhodný do interiéru i exteriéru. V nabídce nalezne jak čiré provedení tak barevné plexisklo Acrylcolor.

Polystyrol

Strukturované polystyrolové plastové sklo „plexisklo“ určené k univerzálnímu využití v interiéru například pro výplně dveří nebo dekorace. Tento typ „plexiskla“ se vyznačuje výbornou pevností v tahu a odolností (při poškození nevznikají střepy).

Polykarbonát

Plný polykarbonát je oboustranně UV odolný, velice pružný a nárazuvzdorný materiál, vhodný do exteriéru i interiéru. Polykarbonát velmi dobře odolává povětrnostním vlivům, je odolný proti slunečnímu záření (nežloutne a nekroutí se), zároveň však samotné světlo dobře propouští.

PVC

Tato fólie "plexisklo" je vyrobena z čirého, odolného a pružného PVC, které umožňuje bohaté využití v exteriéru i interiéru. PVC Fólie je odolná proti roztržení a proti většině chemikálií zásaditého i kyselého typu. Vhodné především pro zasklívání okének zahradních domků.

Počet produktů: 8
Hotline Potřebujete poradit s výběrem zboží nebo objednávkou?
+420 533 555 301 info@geomall.cz V pracovních dnech od 8:00 do 16:00