Vážení zákazníci, z provozních důvodů jsme nuceni za současného stavu omezit osobní odběry v našem skladě v Přišimasech. Nově je tak možný odběr pouze v časovém okně 13:00 - 15:00. Děkujeme za pochopení.

+420 533 555 301 (Po-Pá 8:00-16:00)
Země doručení

Obkladové panely

Obkladové panely

Plastové palubky jsou vhodné pro realizaci střešních podhledů. Využívají se také jako fasádní obklady při zateplování domu nebo jako obkladové panely na zeď či strop ve vnitřních prostorách. Obkladové panely se vyrábějí  z odolného PVC, díky kterému si zachovávají původní tvar a stálou barvu.

Obkladové panely jsou k dostání v pestré škále různých barev. Proto si můžete vybrat odstín, který bude dokonale ladit s okolím a nenaruší výsledný dojem z vaší stavby. Navíc jsou obkladové panely nenáročné na údržbu. Dodatečné natírání palubek můžete pustit z hlavy.

Plastové palubky jsou nenáročné na údržbu. Při montáži si vystačíte s vlastními silami, na úpravu obkladových panelů vám často postačí jen ostrý nůž. Pokud potřebujete zamaskovat drobné odchylky vzniklé při řezání obkladových palubek, použijte ukončovací profil, který veškeré nepřesnosti dokonale skryje.

Počet produktů: 8
Hotline Potřebujete poradit s výběrem zboží nebo objednávkou?
+420 533 555 301 info@geomall.cz V pracovních dnech od 8:00 do 16:00