Upozornění: 30. 6. 2022 nebudeme expedovat žádné objednávky ani vydávat zboží. Bude probíhat inventura. Pořádek ve skladu musí být. Děkujeme za pochopení.
+420 533 555 301 (Po-Pá 8:00-16:00)
Země doručení

Zatravňovací dlažba

Zatravňovací dlažba na příjezdové cestě

Zatravňovací dlažba se používá k trvalému zpevnění a stabilizaci travnatých a jiných prostor, nejčastěji příjezdových cest, parkovišť, chodníků, teras a dalších příležitostně zatěžovaných ploch.

Zatravňovací dlaždice je možné instalovat pod dětská hřiště nebo venkovní sklady, kde zajistí stálost povrchu. Používají se jako alternativa k asfaltovým plochám nebo betonové dlažbě. Buňky se zaplní zeminou, pískem nebo štěrkem. Zatravňovací dlažba umožňuje propouštění vody a vzduchu do půdy.

Materiál používaný při výrobě vegetační dlažby se získává z vybraného recyklovaného polyetylenu a polypropylenu. Díky tomu je materiál trvanlivý a neutrální z hlediska životního prostředí. Dlažba váží okolo 1 kg, proto se s nimi snadno manipuluje. Výhodou je rychlá pokládka. Zatravňovací dlaždice zvládnete nainstalovat svépomocí.

Zatravňovací dlažba na příjezdové cestě
Často kladené otázky
Jakou výšku dlaždic?

Dlaždice geopave PROFI jsou k dostání ve výšce 6,5 nebo 7,5 cm. Vyšší dlaždice jsou vhodnější pro parkovací plochy a cesty, po níchž budou jezdit těžší vozidla (např. menší dodávky).

Jaký je max. sklon svahu?

Plastové dlaždice Geopave PROFI doporučujeme do max. sklonu 5–10°. Pokud je sklon svahu výrazně vyšší, doporučujeme zvolit jiné řešení (např. betonové tvarovky). Při podhrábnutí kol hrozí, že dlaždice praskne.

Odolá dlažba pojezdu těžké techniky?

Dlaždice Geopave PROFI odolají občasnému pojezdu těžších vozidel (hasičské vozy, zahradní traktůrek). Pokud však bude po cestě těžší technika jezdit pravidelně (i vícekrát denně), je lepší zvolit jiné řešení (např. betonové tvárnice).

Počet produktů: 12
Hotline Potřebujete poradit s výběrem zboží nebo objednávkou?
+420 533 555 301 info@geomall.cz V pracovních dnech od 8:00 do 16:00