Upozornění: 30. 6. 2022 nebudeme expedovat žádné objednávky ani vydávat zboží. Bude probíhat inventura. Pořádek ve skladu musí být. Děkujeme za pochopení.
+420 533 555 301 (Po-Pá 8:00-16:00)
Země doručení

Plechové zahradní domky

Plechové zahradní domky na zahradě

Plechové zahradní domky slouží k uskladnění zahradního náčiní. Pěstitelské nářadí, hrábě, konve nebo kolečko jednoduše uskladníte v nenápadném kovovém domku, který vám vydrží dlouhá léta, a navíc vám na zahradě ušetří spousty místa.

Plechové zahradní domky jsou prakticky bezúdržbové. Konstrukce je vyrobena z pozinkovaného plechu nebo hliníku. Tyto materiály odolávají UV záření, dešti, větru nebo sněhu. Na rozdíl od levnějších asijských přístřešků jsou nabízené plechové domky dostatečně prostorné, abyste v nich mohli uskladnit sekačku na trávu nebo lopatu.

V kategorii najdete plechové zahradní domky v různých rozměrech, tvarech i odstínech. Bez problémů si tak můžete vybrat přístřešek, který bude ladit s designem vaší zahrady. Kovový domek přivezeme až k vám domů. Stačí ho jen smontovat a můžete naplno využívat všechny výhody, které zahradní domek nabízí.

Počet produktů: 18
Hotline Potřebujete poradit s výběrem zboží nebo objednávkou?
+420 533 555 301 info@geomall.cz V pracovních dnech od 8:00 do 16:00