Upozornění: 30. 6. 2022 nebudeme expedovat žádné objednávky ani vydávat zboží. Bude probíhat inventura. Pořádek ve skladu musí být. Děkujeme za pochopení.
+420 533 555 301 (Po-Pá 8:00-16:00)
Země doručení

Zahradní fóliovníky

Zahradní fóliovník

Zahradní foliovníky jsou užitečnými pomocníky při pěstování rostlin, pokud si nechcete (nebo nemůžete) pořídit prostornější skleník. Foliovníky jsou cenově a prostorově nenáročná zahradní stavení, ve kterých můžete pěstovat zeleninu i vybrané teplomilné rostliny.

Při výběru foliovníku se vyplatí věnovat pozornost rozměrům, materiálům i příslušenství, které je možné k foliovníku přikoupit. Kvalitní foliovník vám za optimálních podmínek vydrží dlouhá léta.

Na zimu můžete foliovník uskladnit na suchém místě a napřesrok jej znovu postavit do zahrádky. Každý rok si můžete vypěstovat šťavnatou domácí zeleninu nebo čerstvé bylinky bez špetky chemie.

Zahradní fóliovník
Často kladené otázky
Co pěstovat ve fóliovníku?

Ve fóliovníku můžete pěstovat téměř všechny plodiny, jako ve skleníku. Méně vhodné jsou pro teplomilné rostliny, které jsou extrémně náchylné na výkyvy teplot.

Jak se liší fóliovník od skleníku?

Fóliovník je vhodný do začátků, na několik sezón, např. pokud si chcete pěstování vyzkoušet nebo zatím nechcete investovat do skleníku.

Počet produktů: 3
Hotline Potřebujete poradit s výběrem zboží nebo objednávkou?
+420 533 555 301 info@geomall.cz V pracovních dnech od 8:00 do 16:00