+420 533 555 301 (Po-Pá 8:00-16:00)
Země doručení

Asfaltové šindele

Asfaltový šindel

Asfaltové střešní šindele tvoří mimořádně flexibilní zastřešovací systém. Hlavními výhodami střešní šindele je její nízká hmotnost i příznivá cena. Šindelová krytina nevyžaduje žádné následné úpravy ani nátěry.

Díky relativně nízké objemové hmotnosti bitumenu je krytina ze šindele naprosto tichá, zejména v porovnání s plechovými a plastovými krytinami. Asfaltové šindele jsou vyráběny z oxidovaného asfaltu v různém provedení. Šindele se od sebe liší i způsobem připevnění k podkladu.

Pro lepší orientaci v použitých výrobních materiálech si přečtěte následující odstavce.

Oxidované asfaltové střešní šindele tvoří šablony z pásu oxidovaného asfaltu s minerálními plnivy a nenasákavou nosnou rohoží ze skelných vláken. Tyto druhy střešních šindelů se používají hlavně pro nenáročné stavby (např. pergoly, altány, kůlny, přístřešky apod.).

Oxidované s vyšším obsahem bitumenu tvoří šablony z oxidovaného asfaltu s vyšším obsahem bitumenu s minerálními plnivy a nenasákavé rohože ze silných skelných vláken. Tyto druhy střešních šindelů se používají zejména pro náročné stavby (např. rodinné domy, bytové domy, skladovací a jiné haly, garáže apod.)

Modifikované asfaltové střešní šindele jsou tvořeny šablonami z SBS modifikovaného asfaltu (bitumenu) s minerálními plnivy a nenasákavé rohože ze zesílených skelných vláken. Tyto druhy střešních šindelů se používají zejména pro náročné stavby (např. rodinné domy, bytové domy, skladovací a jiné haly, garáže apod.)

Počet produktů: 16
Hotline Potřebujete poradit s výběrem zboží nebo objednávkou?
+420 533 555 301 info@geomall.cz V pracovních dnech od 8:00 do 16:00