+420 533 555 301 (Po-Pá 8:00-16:00)
Země doručení

Sauny

Domácí sauna s otevřenými dveřmi

Zatoužili jste na konci náročného dne po odpočinku, aniž byste nemuseli opouštět svůj dům? Saunování je skvělý způsob, jak načerpat energii a utužit zdraví. A to klidně z pohodlí domova. Domácí sauny můžete umístit do koupelny nebo třeba obývacího pokoje.

Domácí finské sauny mají vynikající tepelně-izolační vlastnosti, nemusíte si tedy dělat starosti s únikem tepla nebo plesnivějícím zdivem. Vyrábí se z přírodního dřeva, které nevylučuje zdraví škodlivé látky. Můžete se tak věnovat odpočinku bez zbytečných starostí.

Pokud nemáte doma dostatek místa nebo jste příznivci přírodního saunování, vsaďte na venkovní sauny, které si můžete postavit na zahradě nebo poblíž chaty. Jejich konstrukce navrženy tak, aby odolala všem rozmarům počasí a neuvolňovala teplo do okolí.

Venkovní sauny se dodávají ve formě “stavebnice”, kterou složíte svépomocí. Zanedlouho si tak můžete užívat saunování s rodinou nebo přáteli bez toho, abyste se museli podřizovat otvírací době veřejné sauny nebo cestovat přes celé město.

Počet produktů: 31
Hotline Potřebujete poradit s výběrem zboží nebo objednávkou?
+420 533 555 301 info@geomall.cz V pracovních dnech od 8:00 do 16:00