Vážení zákazníci, z provozních důvodů jsme nuceni za současného stavu omezit osobní odběry v našem skladě v Přišimasech. Nově je tak možný odběr pouze v časovém okně 13:00 - 15:00. Děkujeme z pochopení.
Chcete mít jistotu, že vaše vozidlo bude pod plachtovým přístřeškem stále jako nové? Věnujte pozornost výběru správné plachty, která ochrání vůz před nepříznivým počasím nebo padajícími větvemi a jiným poškozením.
Náhradní plachty ShelterLogic jsou vyrobeny z třívrstvého polyetylenu o plošné hmotnosti 213 g/m². Součástí je oboustranný UV filtr, které zabraňují blednutá plachty. Díky tomu mají plachty vyoskou pevnost a dlouhou životnost.
Náhradní plachty uchrání auto nebo uskladněné náčiní před lijáky, větrem, krupobitím nebo nadměrným slunečním žárem. Jejich životnost bývá za běžných podmínek cca 4–5 let (a více). O spolehlivé krytí vašeho vozu tak budete mít na několik let vystaráno.