+420 533 555 301 (Po-Pá 8:00-16:00)
Země doručení

Garáže a přístřešky

Dřevěná garáž Karibu se zaparkovaným vozem zelené barvy

Chcete ochránit své auto před výkyvy počasí? Pořiďte si bytelnou dřevěnou garáž nebo plachtový přístřešek, které poskytnou vašemu automobilu spolehlivé krytí, ať už venku řádí ledový vichr nebo prudký mráz.

Plachtové garáže nabízí dočasné i trvalé zastřešení pro automobil nebo motocykl. Oproti klasické garáži šetří místo i vaši peněženku. Ve dvou ji postavíte během několika desítek minut a stejně jednoduše ji demontujete.

Díky odolné plachtě s vyšší gramáží, která obstojí i v náročnějších klimatických podmínkách, můžete plachtové garáže používat téměř v jakékoli situaci. Vnitřní prostory zůstanou suché za každého počasí.

Náročnější řidiči vsadí na bytelnou dřevěnou garáž, do níž můžete schovat rodinný automobil nebo zahradní náčiní. Poslouží jako plnohodnotná náhrada za zahradní kůlnu. Garáže se vyrábí z masivního dřeva, které je odolné vůči dešti, sněhu i UV záření.

Dřevěné garáže disponují prostornou bránou, kterou bez problémů projedete s větším osobním vozidlem. A pokud potřebujete jenom vytáhnout věci z kufru nebo proklouznout do dílny bez povšimnutí, oceníte nenápadná dvířka umístěna na boční stěně garáže.

Počet produktů: 18
Hotline Potřebujete poradit s výběrem zboží nebo objednávkou?
+420 533 555 301 info@geomall.cz V pracovních dnech od 8:00 do 16:00