+420 533 555 301 (Po-Pá 8:00-16:00)
Země doručení

Fólie a plachty

Krycí plachty a folie

Krycí plachty a zahradní fólie jsou výborným pomocníkem v domě, na zahradě i stavbě. Vyrábí se z nepromokavého materiálu, proto jsou vhodné proti nepříznivým vlivům počasí, ať už se jedná o déšť, bouřky nebo silný vítr.

Využití zakrývacích plachet a fólií je velice široké. Můžeme je použít při výstavbě pařenišť, fóliovníků nebo jako podkladovou vrstvu pod zeleninou. Nepromokavé krycí plachty se hodí na zahradu, stavbu či při kempování.

Protikořenová fólie reguluje růst rostlin na nežádoucích místech. Umožní vám lépe kontrolovat růst kořenů stromů, keřů a bambusů. Zabraňují narušení inženýrských sítí, silnic, teras, dlažby, chodníků, základů budov, sklepů, příjezdových cest, jezírek, bazénů. Jsou velmi šetrné k životnímu prostředí. Protikořenovou fólii můžete využít také jako palisádu.

Protikořenová fólie je zhotovena z vysokohustotního polyetylenu (HDPE), který je UV stabilní a chemicky neaktivní. Při použití vytvoří dokonalou flexibilní membránu. Chrání vegetaci před napadením mikroorganismů, plísněmi a houbami.

Systém regulace kořenů se používá při nové výsadbě či renovaci (ořezání) kořenů. Protikořenové bariéry tímto způsobem pomáhají zachovat pěkný vzhled a zdraví stromů.

Počet produktů: 3
Hotline Potřebujete poradit s výběrem zboží nebo objednávkou?
+420 533 555 301 info@geomall.cz V pracovních dnech od 8:00 do 16:00