+420 533 555 301 (Po-Pá 8:00-16:00)
Země doručení

Hydroizolace

Nopová folie pro hydroizolaci

Hydroizolační materiály slouží k efektivní izolaci, která zabraňuje prosakování vlhkosti. Využívá se například u spodní stavby, chrání tedy základy stavby proti vlhkosti, nebo u tepelně izolačních systémů.

Pro tyto účely se z naší nabídky využívá nopová fólieNopovka chrání suterénní a základové zdivo před nasátím vlhkosti. Při odvětrávání slouží zase jako doplňková ochrana proti radonu. Pro pevné uchycení nopových fólií k podkladu se využívají ukončovací lišty a kalené hřeby s podložkami.

U izolace podlah, která zabraňuje kapilárnímu vzlínání vody, a tím chrání podlahu, používáme parozábrannou fólii, kterou můžeme využít také jako separační vrstvuParozábrana se používá také při izolaci v plochých střechách nebo jako (dočasná) ochrana stavebních materiálů na staveništi.

Pro pohodlné spojená hydroizolačního materiálu jsou vhodné butylkaučukové pásky a těsnící tmelyButylkaučková páska slouží k vodotěsnému spojení nopovek nebo parozábran, těsnící tmel je ideální pro vzduchotěsné spojení nopových fólií.

 

 

Počet produktů: 22
Hotline Potřebujete poradit s výběrem zboží nebo objednávkou?
+420 533 555 301 info@geomall.cz V pracovních dnech od 8:00 do 16:00