Vážení zákazníci, ve dnech 09.12. až 11.12.2025 neexpedujeme objednávky, odpočine si i zákaznický servis. Plně k dispozici budeme zase od pátku 12.12.2025. Děkujeme za pochopení.
Gumová dlažba Play je vhodným doplňkem pro dětská hřiště, herny či tělocvičny. Dlaždice jsou výborným prostředkem pro zmírnění pádu a prevencí před zraněním.
Speciální flexibilní pryž, použitá k výrobě dlažby, je speciálně vyvinuta pro vysokou zátěž při použití v tělocvičnách nebo na hřištích. Díky vysoké pružnosti šetří klouby a snižuje riziko křečí, zlomenin a jiných zranění.
Pryž je vyráběna z recyklovaného kaučuku – jde o ekologický a cenově dostupný materiál. Gumová dlažba je UV odolná, snadno se čistí a díky „fazetkám“ na krajích výborně odvádí vodu z povrchu.
Díky nopovanému drenážnímu profilu spodní části dochází k dokonalému odvodu kondenzované vlhkosti. Dlažba je opatřena protiskluzovou úpravou, hodí se tedy mimojiné i na schodiště, okraje bazénu, na zahradní cesty apod. Dlažba neklouže ani v případě přímého deště.
Pokládáte-li dlaždice na beton, použijte pro nalepení dlaždic přípravky, které jsou k těmto účelům vhodné (např. polyuretanové lepidlo). Další informace naleznete v montážním návodu.
Upozornění: Jedná se o výrobek z recyklovaných materiálů (recyklovaná pryž pneumatik, polyuretan), proto se mezi gumovými dlaždicemi mohou vyskytnout mírné odlišnosti v odstínech. Tento rozdíl se vyrovná během krátké doby při využívání dlaždic.
Technické parametry gumové dlažby Play
| PARAMETR | HODNOTA |
| Materiál | polyuretanová pryž |
| Rozměry | 50 × 50 / 100 × 100 cm |
| Tloušťka | 3, 4, 5 cm |
| Spotřeba | 4 nebo 1 ks / m2 (dle velikosti dlaždic) |
| Hmotnost | 4,8 kg (50 × 50 × 3 cm) 5,8 kg (50 × 50 × 4 cm) 6,5 kg (50 × 50 × 5 cm) 19,2 kg (100 × 100 × 3 cm) 23,2 kg (100 × 100 × 4 cm) 25,8 kg (100 × 100 × 5 cm) |
| Barva | červená, zelená, černá |
| Obecné vlastnosti | |
|---|---|
| Barva | Černá, Červená, Zelená |
| Materiál | Pryž |
| Dodavatel | Gutta |
| Rozměry | |
| Délka [cm] | 50 |
| Šířka [cm] | 50 |
| Tloušťka [mm] | 30, 40, 50 |
Náš profesionální personál Vám pomůže s výběrem a vysvětlí všechny způsoby a postupy použití nabízených výrobků.
Dobrý den,
je možné na tuto dlažbu postavit rámový nadzemní bazén 5x3m? Chtěl bych povrch, který v létě může sloužit jako povrch pod bazén a mimo sezónu jako dětské hřiště. Nikde jsem však nezjistil únosnost této dlažby.
Předem děkuji za radu.
Zdravím
Daniel Jakubík
Dobrý den,
únosnost se u gumových dlažeb tohoto typu neřeší. Je nutné mít vyřešenou únostnost podkladu.
S pozdravem Tomáš