+420 533 555 301 (Po-Pá 8:00-16:00)
Země doručení

Zahradní altány

Zahradní altán poblíž cihlového rodinného domu

Využijte slunečných dní a odpočiňte si na čerstvém vzduchu. Altán představuje stylové a praktické zahradní přístřešek, pod kterými si naplno vychutnáte rodinnou oslavu nebo grilování s přáteli.

Konstrukce zahradních altánů je vyrobena z odolného materiálu, která vás ochrání před letními deštíky nebo nadměrným slunečním žárem. Dlouhou životnost a trvanlivost altánu zajišťuje neprůhledná pozinkovaná střecha. Můžete si užít stinné posezení uprostřed rozkvetlé zahrady (téměř) za každého počasí.

Zahradní pavilony vám poskytnou vítané útočiště před prudkým deštěm nebo větrem. Boční skleněná výplň umožňuje pohodové posezení bez ohledu na nešvary počasí. Zároveň slouží jako úschovna zahradnického nářadí, nábytku nebo jako skleník pro květináče s rostlinami.

Zahradní pavilony tvoří kovová konstrukce v několika barvách, abyste si mohli vybrat model, který bude dokonale ladit s designem vaší zahrady. Montáž zahradního pavilonu navíc zvládnete i svépomocí. Během krátké doby si vytvoříte na zahradě zázemí, kde strávíte příjemné chvilky s rodinou nebo přáteli.

Počet produktů: 4
Hotline Potřebujete poradit s výběrem zboží nebo objednávkou?
+420 533 555 301 info@geomall.cz V pracovních dnech od 8:00 do 16:00